R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o pomoc PILNE / POUFNE ;)
Autor Wiadomość
darkapollo 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: wln
Wysłany: 2013-01-29, 21:18   Prośba o pomoc PILNE / POUFNE ;)

Zna ktoś jakieś ciekawe miejsca w powiecie wieluńskim, gdzie można byłoby się zaręczyć. Szukam czegoś wyjątkowego, nie chcę dać tego pierścionka po prostu "od tak". Chcę, żeby moja dziewczyna jeszcze długie lata przywoływała w pamięci moment zaręczyn.

Wszelkie podpowiedzi odnośnie miejsca zaręczyn mile widziane, ew. jak wyglądały wasze zaręczyny i gdzie?

Z góry dziękuję za pomoc i liczę na jakieś sensowne odpowiedzi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kriss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 92
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-29, 22:23   

Hm. Ciekawe miejsce pytasz ?
Może raczej warto zapytać jak ? Twoja wybranka może być zarówno zaskoczona miejscem jak i sytuacją w której zapytasz "wyjdziesz za mnie"?
Co chciałbyś usłyszeć ? Może wspólny skok ze spadochronu lub nurkowanie na dno Morza Koralowego .

Serce Ci podpowie kiedy. Na wszelki wypadek pierścionek zaręczynowy noś z sobą. Czasem banalna sytuacja wyzwoli wulkan uczuć i to będzie TEN moment. Daj wiarę że gdziekolwiek to zrobisz ONA zapamięta na zawsze.
_________________
www.krzysztofpietrzak.com.pl
https://www.facebook.com/wideofilmowaniewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-29, 23:04   

skoro pilne i poufne to proponowałbym przenieść do działu tylko dla mężczyzn ;-) (jeśli masz dostęp - jeśli nie, poproś któregoś z administratorów)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-01-30, 10:18   

Jeśli chcesz aby miejsce było wyjątkowe, a przyszła żona zapamiętała ten moment do końca życia, to zrób to ... na cmentarzu.
Scenariusz mniej więcej taki. Stańcie na cmentarnej alejce, ty zapytaj się dziewczyny czy wie gdzie jesteście. Pewnie popatrzy na ciebie jak na wariata, zapyta o co ci chodzi. A wtedy ty dalej ciągniesz.
- Jeśli zgodzisz się wyjść za mnie (tutaj wyciągasz pierścionek zaręczynowy), to to miejsce będzie tym, które dopiero nas rozdzieli, aby kiedyś znowu połączyć na wieki.

:D :twisted: :D :D

Pytałeś, podpowiedziałem :razz: Jedno jest pewne, byłbyś pierwszym oświadczającym się w takim miejscu.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-30, 12:16   

miko 005 napisał/a:
Jedno jest pewne, byłbyś pierwszym oświadczającym się w takim miejscu.

No nie bardzo, kumpel się właśnie na cmentarzu oświadczył;) A to gdzie to zrobić to już sam powinieneś wiedzieć najlepiej bo najlepiej znasz swoją (miejmy nadzieję) przyszłą żonę i wiesz co ona lubi. Bo niektórym mogą się podobać oświadczyny przy kilkutysięcznej widowni na jakimś koncercie a niektórym sam na sam w Załęczańskim Parku Krajobrazowym. Czego byś nie zrobił to i tak wybranka pewnie tego nie zapomni:) A wyjątkowe miejsce to bardzo szerokie pojęcie. Dla jednych może to być droga restauracja gdzie będzie Ci przygrywał skrzypek jak będziesz wręczał pierścionek a dla drugich ławka w parku gdzie się pierwszy raz pocałowali.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2013-01-30, 21:08   

Zaproś ją do Edenu,do Jarka lub do jakiegoś innego lokalu.Jeżeli chodzi o miejsce na ,,powietrzu,, radzę ci poczekać aż się trochę zazieleni i jechać do dworku w Ożarowie.Wydaje mi się że bedzie zadowolona :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
pinio3 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 10 razy
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 93
Postawił 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-30, 22:06   

A może tak?

oswiadzyny.jpg
Plik ściągnięto 104 raz(y) 33,42 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
vanilia1000 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 6 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 221
Piwa: 4/1
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-01-30, 22:20   

Do Edenu ? Popłakałabym się chyba z rozpoczy. No ale każdy ma inne wymagania. Mój mąż oświadczył mi się w operze. To miejsce nie było dla mnie czymś szczególnym, bo nigdy nie chodziliśmy razem do opery i do tej pory nie poszliśmy po raz kolejny, ale to i tak był szczególny wieczór.
Zgadzam się, że mógłbyś to zrobić gdziekolwiek a przyszła żona będzie szczęśliwa, ale jeśli wymyślisz coś niepowtarzalnego to na powno zostaniesz doceniony :-) i historię zaręczyn usłyszą jeszcze wnuki :-)
_________________
"Umrze miasto, jeżeli budowa jego będzie zakończona"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-30, 23:00   

Cmentarz niezły temat, aczkolwiek wykorzystałbym jakiś świeżo wykopany dół, tudzież jakiś sarkofag ;)

Pomyślałbym tu jednak o zaangażowaniu osób trzecich - wujek gugle pomoże. Nie chcę dać ryby, wolę wędkę :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
starszy pan 
Dojeżdża PKSem
zawsze spokojny


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 240
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: przybył do Wielunia
Wysłany: 2013-01-30, 23:09   

miko 005 napisał/a:

Jeśli chcesz aby miejsce było wyjątkowe..... to zrób to ... na cmentarzu.
.... to to miejsce będzie tym, które dopiero nas rozdzieli, aby kiedyś znowu połączyć na wieki.


Nooo nieee !!!
Miko - jestem starszy od Ciebie i protestuję przeciw takim pomysłom.
Jak to mówią "za moich czasów" było coś takiego jak ... miłość po grób.
Ale nie teraz :oops:

No - chyba że to powróciło a ja o tym nie wiem :urban:

.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-31, 09:40   

Niedawno byłam świadkiem oświadczyn w kinie, na ostatniej części Zmierzchu :roll: Przy pełnej sali, wyszła obsługa i poprosiła o wyjście przed ekran Panią XY, że ma urodziny i mają kwiaty, zeszła razem z chłopakiem, ona poszła po kwiaty, a jak się odwróciła to on już klęczał. Powiem, krótko nie rób swojej dziewczynie tego :twisted: Przy zaręczynach powinniście być tylko wy, a nie cała sala widzów. :)
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-31, 09:55   

Basia napisał/a:
Powiem, krótko nie rób swojej dziewczynie tego Przy zaręczynach powinniście być tylko wy, a nie cała sala widzów.


O ile sam bym tego nie zrobił (obawiam się że mogłoby się to dla mnie źle skończyć :P - podobnie zresztą jak oświadczyny w Edenie czy "u Jarka" :twisted: ) to mam koleżankę która była zachwycona takim pomysłem i że to szalenie romantyczne było... Więc myślę że autor wątku powinien dobrze przemyśleć strategię :-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2013-02-02, 12:00   

Basia napisał/a:
Niedawno byłam świadkiem oświadczyn w kinie, na ostatniej części Zmierzchu :roll: Przy pełnej sali, wyszła obsługa i poprosiła o wyjście przed ekran Panią XY, że ma urodziny i mają kwiaty, zeszła razem z chłopakiem, ona poszła po kwiaty, a jak się odwróciła to on już klęczał. Powiem, krótko nie rób swojej dziewczynie tego :twisted: Przy zaręczynach powinniście być tylko wy, a nie cała sala widzów. :)

Zdarzają się też takie miejsca.Jeżeli chciałbyś oświadczyć się w miejscu publicznym z kilkoma świadkami to proponuję... na spocie :)
Nasi moderatorzy na pewno zadbają o poczęstunek,drinki i doby humor.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spilberg 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 42
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-03, 22:32   

Ja proponuję na stoku narciarskim lub na lodowisku tylko uważać aby wybranka z wrażenia się nie połamała, ewentualnie mogą jej odpaść narty z butów:-)

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW