R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wirusowe zapalenie oka
Autor Wiadomość
wielunianka1992 
Ma stragan na targu



Pomogła: 5 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 571
Piwa: 7/13
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-09-30, 08:28   Wirusowe zapalenie oka

Podobno wirus zapalenia spojówki i rogówki panował w Wieluniu jakiś czas temu i jeszcze do dziś zdarzają się przypadki. Sama jestem posiadaczem, na szczęście jak do tej pory tylko spojówki. Jak dla mnie coś strasznego.
Może też ktoś miał? Co Wam mówili lekarze, jakie leki przepisali ? Czy coś pomagało ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2013-09-30, 19:22   

Moja mama załapała wirusa. Przez 3 tygodnie chodziła do magików w Wieluniu, dostawała maści, krople. Dziś była na wizycie w Warszawie http://www.okolaser.com.pl/ , przed wizyta są robione kompleksowe badania, następnie z wydrukiem idziesz na wizytę. Koszt wizyty z badaniami to 120 zł. Aparatura specjalistyczna, nie ma mowy o eksperymentowaniu na pacjencie. Żałuję tylko, że nie namówiłam mamy na wcześniejszą wizytę, bo przez ten czas swoje się wycierpiała. Nieleczone zapalenie lub leczone w sposób nieumiejętny prowadzi do poważnych konsekwencji. Trzeba liczyć się z tym, że jest to zaraźliwe, także domownicy też są narażeni na to zapalenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wielunianka1992 
Ma stragan na targu



Pomogła: 5 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 571
Piwa: 7/13
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-09-30, 22:57   

Dominika, no właśnie też mam obawy co do lekarzy w Wieluniu. Dostałam krople które może trochę usmierzyly ból, ale dalej weszło zapalenie rogówki..
Można wiedzieć jakie leczenie lekarze w Warszawie zalecili?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2013-10-01, 10:03   

Mama dostała jakieś 2 rodzaje kropli. Lekarka powiedziała, że oko od tych wcześniej stosowanych specyfików jest strasznie wysuszone. Nie podam Ci nazw tych kropli, bo po 1 ich nie znam :oops: , a po 2 są odpowiednio dobierane do stadium zapalenia w którym znajduje się pacjent. Wizyta kontrolna za 8-10 dni, koszt już mniejszy bo 60 zł.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW