R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Maszynka Good Shave
Autor Wiadomość
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
  Wysłany: 2012-05-21, 14:44   Maszynka Good Shave

Przyszła mi dziś przesyłka od firmy Westerfield. Byla to maszynka do golenia 4S. Zawartość pudełka za darmo, a Koszt przesyłki 19.90. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek korzystała z produktów tej firmy, a co dopiero, żebym zamówiła. Maszynka wygląda na zwykłą jednorazówkę. Na kopercie moje imię i nazwisko, ale nie ten adres. W środku ulotki informacyjne i przekaz do zapłaty na kwotę 19.90zł. Pisemko napisane z licznymi błędami, nie tylko literówki, ale także błędy ortograficzne. Informacja, że w kolejnej przesyłce dostanę 1 wkład, za miesiąc kolejny. Cztery wkłady za ponad 56zł. Dzwoniłam na podany numer Obslugi Klienta, to ciagle tylko auto-sekretarka się odzywa, że trzeba przygotować numer klienta, i po kilku sekundach się połączenie urywa. Co kilka połączeń po auto-sekretarce odzywa się druga i tekst, że wszystkie linie są zajęte i trzeba czekać. A czekać można długo... W efekcie po ponad 70 próbach połączenia i tak się nie połączyłam z konsultantem.
Może któraś z kobietek też dostała taką przesyłkę? Ja to odeślę jutro z powrotem. Niech sobie te tandetę wsadzą gdzieś, bo mam opakowanie nieuszkodzone, i o dziwo kopertę też.

DSC00403_zmniejszacz-pl_930453.jpg
Opakowanie
Plik ściągnięto 188 raz(y) 90,11 KB

_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mik 
Przejeżdżał przez Wieluń
mik


Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 76
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-23, 10:58   

Do mnie wczoraj dzwonił ,,konsultant'' tej firmy z informacją, że zostałam wylosowana przez komputer i mam wyjątkową okazję zakupić wspaniałą maszynkę do golenia. Wystarczy wybrać tylko model (damski lub męski). Znając chwyty takich firm spytałam się o ukryte koszty i Pan wspomniał o przesyłce za jedyne 19,90zł, ponieważ maszynka jest sprowadzana aż ze Szwajcarii. Podziękowałam i rozłączyłam się zanim Pan dalej rozwinął swoją wyuczoną na pamięć formułkę. Domyślam się, że jeszcze wiele osób dostanie taką przesyłkę jak wyżej w poście lub będzie zaszczycony rozmową telefoniczną w tej sprawie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-05-23, 13:14   

Tylko, że niby sprowadzona ze Szwajcarii, najchętniej kupowana w Szwecji a na kopercie był adres z Belgii, a pismo w kopercie niby z biura w Polsce. To się nazywa Szacher-Macher
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-23, 13:37   

Ja bym to olał i wydupczył całą tą paczkę, a juz na pewno nie zapłacił za przesyłkę.
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-05-23, 15:15   

Ja to wczoraj oddałam na pocztę. Miała iść do zwrotu.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-23, 16:01   

mik napisał/a:
o mnie wczoraj dzwonił ,,konsultant'' tej firmy z informacją, że zostałam wylosowana przez komputer i mam wyjątkową okazję zakupić wspaniałą maszynkę do golenia. Wystarczy wybrać tylko model (damski lub męski). Znając chwyty takich firm spytałam się o ukryte koszty i Pan wspomniał o przesyłce za jedyne 19,90zł, ponieważ maszynka jest sprowadzana aż ze Szwajcarii. Podziękowałam i rozłączyłam się zanim Pan dalej rozwinął swoją wyuczoną na pamięć formułkę. Domyślam się, że jeszcze wiele osób dostanie taką przesyłkę jak wyżej w poście lub będzie zaszczycony rozmową telefoniczną w tej sprawie.


Najlepszy sposób na takich natrętów jest pytanie ich skąd mają nasz nr (często są to nielegalne bazy danych), jeśli w naszym przypadku tak będzie to konsultant sam szybko zakończy rozmowę :)
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-06-19, 16:00   

Znów przyszła przesyłka, pewnie myślą, że tą tandetę kupię, jak listonosz przyniósł tak zabrał, z powrotem. A przesyłka poprzednia zwrócona. I jak tu działa system, skoro jedno wróciło z powrotem, a drugie i tak przysłali...
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gagatek 
Przejeżdżał przez Wieluń
:) :) :) :)



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Londyn
Wysłany: 2012-07-14, 17:56   

Takiej tandety jak ten badziew to jeszcze nie widziałam. Kuzynka zamówiła ją, bo facet co dzwonił używał tylko słowa maszynka, ale nie dodał, że do golenia. Kuzynka myślała, że do włosów :-O a jak przyszła po ponad miesiącu okazała się zwykłą jednorazówką! To różowe z Biedronki przynajmniej nie są tępe jak ten grat Westerfield.
_________________
Życie mamy tylko jedno...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW